SENDİKAYI ÖNEMSEMEYEN MEMURLARI,MEMUR'U ÖNEMSEMEYEN SENDİKACILAR TEMSİL EDER

19 Ocak 2022 11:44 MİL ENERJİ SEN 874

Sendikal faaliyetler ve çeşitli temaslarda bulunmak üzere Karaman'a giden Genel Başkanımız Ali Yücel, Genel Başkan Yardımcımız Yavuz Koyuncu ve Karaman Temsilcimiz Kuddusi Koyuncu ile birlikte Karaman’da bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Ziyaret programı kapsamında önce DSİ. 42. Şube Müdürü Halil İbrahim ÖZOĞLU'nu ziyaret eden heyet daha sonra DSİ 42. Şube Müdürlüğü çalışanları ile bir araya gelerek sendikamız hakkında bilgi verdi.

Genel Başkanımız Ali Yücel başkanlığındaki heyet daha sonra Karaman Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Ali Osman Kaşıkcı ve Şube Müdürü Ali Güzeloğlu'nu ziyaretlerinden sonra Karamandan.com ve Karaman Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.

Manevi İlkeli ve Liyakatli Enerji Sanayi ve Madencilik Hizmetleri Çalışanları Sendikası (Mil-Enerji Sen) Genel Başkanı Ali Yücel, Karaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kemal Önder Demirkollu’yu ziyaretlerinde ;

Sendikaları önemsemeyen memurları, memurları önemsemeyen sendikacılar temsil eder bu nedenle bütün memurları sendikalarına davet ettiklerini dile getiren Yücel: Mil-Enerji Sen olarak attığımız her adımda hak, adalet ve liyakat esasını ön planda tuttuklarını belirtti.

 

 

  • Etiketler

YENİ GALERİLER

MİL ENERJİ SEN

Manevi İlkeli ve Liyakatli Enerji Sanayi ve Madencilik Hizmetleri Çalışanları Sendikası Kurumsal Resmi Web Sitesi.

MİL ENERJİ SEN

Menekşe 1 Sokak No: 8/19 Kızılay
06420 Çankaya / Ankara

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.