Mil Enerji Sen'de Bayrak Değişimi

10 Haziran 2022 17:32 MİL ENERJİ SEN 1220

Kurucu Genel Başkanımız Ali Yücel'in Genel Başkanlığa aday olmadığı ve tek liste ile gidilen seçimde Hüseyin İpekli Genel Başkanlığa seçildi.

Manevi İlkeli ve Liyakatli Enerji Sanayi ve Madencilik Hizmetleri Çalışanları Sendikası (MİL-ENERJİ SEN) Olağanüstü Genel Kurulu sendika merkezinde gerçekleştirildi.

Mil Enerji Sen kurucu Genel Başkanı olan ve 2 yıldır genel başkanlık görevini yürütmekte olan Ali Yücel'in Genel Başkanlığa aday olmadığı ve tek liste ile gidilen genel kurulda Hüseyin İpekli , Mil Enerji Sen’in 2. Genel Başkanı oldu.

ENERJİ İŞ KOLUMUZDA ENDER RASTLANAN BİR KONGREYİ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ

Genel Kurulda bir konuşma yapan Kurucu Genel Başkanımız Ali Yücel, Mil Enerji Sen'de başkanlık, mevki, makam ve koltuk sevdasıyla sendikacılık yapmadıklarını, bunun en bariz örneğinin ise bugünkü gerçekleştirmiş
oldukları Olağanüstü Genel Kurul olduğunu ifade etti. 

Yücel, bunun bir bayrak yarışı olduğunu belirterek, "Yeni Genel Başkanımız Hüseyin İpekli başkanlığında Mil Enerji Sen'i daha yüksek hedeflere taşıyacağız" dedi.

Mil Enerji Sen'in yeni Genel Başkanı Hüseyin İpekli ise, Kurucu Genel Başkanları Ali Yücel'e bugüne kadarki hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

  • Etiketler

YENİ GALERİLER

MİL ENERJİ SEN

Manevi İlkeli ve Liyakatli Enerji Sanayi ve Madencilik Hizmetleri Çalışanları Sendikası Kurumsal Resmi Web Sitesi.

MİL ENERJİ SEN

Menekşe 1 Sokak No: 8/19 Kızılay
06420 Çankaya / Ankara

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.