Eskişehir, Kütahya, Bursa, Balıkesir ve Çanakkale Ziyaretlerimiz.

21 Nisan 2022 10:27 MİL ENERJİ SEN 1461

Genel Başkanımız Ali Yücel Sendikal faaliyetlerde bulunmak üzere Eskişehir, Kütahya, Balıkesir, Bursa ve Çanakkale illerinde ziyaretlerde bulundu.

Sendikal faaliyetlerde bulunmak üzere Eskişehir,Kütahya,Balıkesir,Bursa ve Çanakkale illerinde Enerji, Sanayi ve Madencilik Hizmet Kolumuzda yer alan kamu kurum ve kuruluşlarına ziyaretler gerçekleştiren Mil Enerji Sen Genel Başkanı Ali Yücel’e, Yavuz Koyuncu, Mustafa Kaya ve Hüseyin İpekli başkanlarımız eşlik ettiler.

                                

Ziyaret programına Eskişehir Türk Şeker Fabrikası çalışanları ile bir araya gelerek başlayan Yücel, sendikal faaliyetlerimiz hakkında bilgiler veritken sonra kurum çalışanlarının sorun, talep ve şikayetlerini dinledi.

                                     

Eskişehir Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü ziyaretinden sonra Kütahya bölgesine geçerek Kütahya/Tavşanlı Garp Linyitleri İşletmesi Müdürlüğü yöneticilerine ziyarette bulunup kurum çalışanları ile bir araya gelerek kurum personelinin talep ve şikayetlerini dinledi.

                          

DSİ 1. Bölge Müdürlüğü (Bursa) ziyaretinden sonra Başkan Yücel Balıkesir bölgesine geçen Yücel, ETİ Maden Bigadiç Bor İşletme Müdürlüğü, Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğü, Balıkesir Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü , DSİ 25. Bölge Müdürlüğü, ve MTA Kuzeybatı Anadolu Bölge Müdürlüklerini ziyaret etti.

                        

Memurların e-devlet uygulaması üzerinden sendikalara üyelik ve istifa işlemlerini yapabilmesi.3600 ek gösterge, servis,yemek yardımı konuları başta olmak üzere kamu çalışanlarının taleplerine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Genel Başkan Yücel çözüm bekleyen tüm konularda çözüm için ilgili idareler nezdinde çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti.

                                              

18 Mart 2022 Cuma günü EÜAŞ 18 Mart Çan Termik Santrali İşletme Müdürlüğü çalışanları ile bir araya gelen Başkanlarımız İşletme Müdürlüğü çalışanlarının taleplerini dinleyerek sendikal çalışmalarımız hakkında bilgi verdiler.

 

                                         

YENİ GALERİLER

MİL ENERJİ SEN

Manevi İlkeli ve Liyakatli Enerji Sanayi ve Madencilik Hizmetleri Çalışanları Sendikası Kurumsal Resmi Web Sitesi.

MİL ENERJİ SEN

Menekşe 1 Sokak No: 8/19 Kızılay
06420 Çankaya / Ankara

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.